a Chcesz poznać bogatego, inteligentnego i przystojnego mężczyzne? Zdradzę Ci banalny sposób - Najbardziej pozytywny blog parentingowy i lifestylowy

piątek, 29 grudnia 2017

Chcesz poznać bogatego, inteligentnego i przystojnego mężczyzne? Zdradzę Ci banalny sposób

  • Po toaście koniecznie przyjrzę się bąbelkom (jeśli mój wzrok jeszcze na to pozwoli). Mam nadzieję, że będą wielkie, ponieważ to znaczy, że będzie czekał mnie bardzo intensywny rok pełen wrażeń i wyzwań. Czyżby drugi bobas? Dobrze płatna praca? Zobaczymy. Dodam troszkę cukru, wtedy na bank będą o-gro-mne.

  • Niech okruchy wchodzą mi między palce u stóp i niech zabawki walają się po podłodze. Nie kiwnę palcem, nie będę zamiatać, nie będę myć naczyń- nie chcę pozbyć się szczęścia.

  • Najchętniej zrobiłabym sobie piękny makijaż, ubrała najpiękniejszą kieckę od Jemioła, zaparzyłabym sobie herbaty i zakładając nogi na stół, nie przejmowałabym się niczym- w końcu jaki Sylwester, taki cały rok!

  • Po północy nie wpuszczę żadnego babska do mojego domu. Będę niecierpliwie czekać na mężczyznę, najlepiej blondyna, ponieważ on przyniesie mi wiele pomyślności. Baby tylko sprowadzą na mnie kłopoty. A ja nie potrzebuję ich w Nowym Roku wcale.

  • Po brzegi napełnię lodówkę. Kabanosy, kaczuszka, prawdziwy ser feta- a niech stracę, jeśli ma to zagwarantować, że nie spotka mnie bieda.

  • Poproszę najstarszą osobę w towarzystwie, żeby, gdy wybije północ, otworzyła okno. Trzeba wypuścić złe duchy i dać szansę na wejście dobrym.

Dobra, przebrnęliśmy przez najpopularniejsze przesądy sylwestrowe. Znacie jeszcze jakieś? Wierzycie? Ja nie, ale skombinuję te łuski i kupię nową bieliznę, zawsze to jakiś pretekst do odwiedzenia sklepów :).

 Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdą opinię:)