a Chodźcie, pokaże Wam pewne miejsce! - Najbardziej pozytywny blog parentingowy i lifestylowy

środa, 19 lipca 2017

Chodźcie, pokaże Wam pewne miejsce!

 

Odwiedziliśmy wczoraj pewne fajne miejsce, do którego lubimy wracać. Po raz pierwszy wybraliśmy się tam z ogonkiem. I powiem Wam szczerze, że pomimo wielu obaw, daliśmy radę. Odkąd Anielka zaczęła raczkować, nic tylko by chodziła po podłodze. W tym miejscu niestety- tylko ręcę i wózek wchodził w gre przez większość czasu. 

Rośnie nam mała miłośniczka zwierząt (z czego bardzo się cieszymy) więc główną atrakcją były dla niej konie i dzieci. Ale nie o tym. Pojechaliśmy do Western City. Normalnie zapakowaliśmy się w plecak, torebkę i pojechaliśmy PKSem pod Karpacz. Niby nic trudnego, ale wierzcie, Anielka potrafi "umilić" niejeden wypad. Nigdy-mąż pracował tam X czasu temu, więc dobrze zna to miejsce.
Czy jest sens w ogóle jechać z dziewięciomiesięcznym dzieckiem w takie miejsce? W miejsce, gdzie atrakcje są głównie dla większych dzieci i dorosłych?. W miejsce gdzie się strzela, gdzie indianie chodzą i tańczą, w miejsce gdzie można spróbować swoich sił na byku albo przejechać się na koniu?. Oczywiście, że tak!. Pomimo tego, że nie skorzystaliśmy z większości atrakcji, mogliśmy odpocząć i leniwie spędzić czas. W Western City bowiem są mejsca oddalone od miasteczka, gdzie można usiąść pod drzewem, zjeść przekąskę i popatrzeć na pływających ludzi w kajakach.
Jedyne czego brakuje w tym miejscu to to, że nie ma kącika dla niemowlaków ( żeby zmienić pieluche albo nakramić w spokoju). Patyczkowaliśmy się nieźle, żeby przewinąć Anielkę, oszczędzając zbędnych widoków innym. Ale daliśmy radę.
Jest to miejsce, do którego warto zajrzeć z dziećmi .Chociaż powiem szczerze, że dwa lata temu byliśmy tam jeszcze sami, i fajnie się bawiliśmy pijąc piwko i patrząć na rodeo. Tak więc dorośli też mogą przenieść się w czasie. Zdobyłam się na odwagę i wsiadłam z Anielką do kolejki (!). Zrobiliśmy trzy kółka. Ja bawiłam się świetnie, ale Anielka była w lekkim szoku.


Dobra, nie będę się rozpisywać, żebyście mieli niespodziankę. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej  zapraszam na stronę z ofertą: http://www.western.com.pl/ sami zdecydujcie, czy to miejsce dla Was<3

Byliście w podobnych miejscach? Pojechalibyście do Western?


17 komentarzy:

 1. Piękne zdjęcia i widać, że wyjątkowe miejsce ! Muszę o nim pamietać ;)

  http://www.mamamagda.pl/2017/07/to-by-bol-ale-nie-taki-jak-przy.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że mój mąż byłby zachwycony ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Moim zdaniem zawsze warto odwiedzać takie miejsca, nawet gdy dziecko jest malutkie. Moja córeczka pamięta np. Dinozatorland, a byliśmy tam, gdy miała 3 lata.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla osób , które mają dzieci super miejsce! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Byłam tam kilka lat temu tuż po ślubie z moim mężem, więc miejsce fajne nie tylko dla rodzin z dziećmi ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Moim chłopakom na pewno by się spodobało :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Kolejka najlepsza sama bym pojechała a ciekawa jestem czy moja 8 miesięczna Emilka byłaby zadowolona

  OdpowiedzUsuń
 8. Byłam w takim miasteczku , ale w innym mieście. Świetna sprawa. Zaatakował mnie nawet pewien cowboy - mozna isę poczuć jak na prawdziwym dzikim zachodzie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Miejsce wydaje się być stworzone dla rodzin! Nigdy o nim nie słyszałam, ale widać że warto wpisać je sobie na listę "do odwiedzenia". Tym bardziej, że moja córka ma właśnie fazę na konie :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Byłam tam! Świetne miejsce na spędzanie czasu z rodziną.

  OdpowiedzUsuń
 11. nie byliśmy tam jeszcze, ale będę pamiętać o nim:)

  OdpowiedzUsuń
 12. wyglada świetnie, kusi:) Może się kiedyś wybierzemy:)

  OdpowiedzUsuń
 13. Z checią bym pojechała do takiego miejsca nigdy nie byliśmy :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Bardzo ciekawe miejsce, i o ile nie ma niebezpieczeństw dla dzieci to zawsze warto brać :) tym bardziej, że Anielka lubi zwierzęta a tam miała co podziwiać

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdą opinię:)