a Nie ma genitaliów a spłodził dzieci. - Najbardziej pozytywny blog parentingowy i lifestylowy

piątek, 28 kwietnia 2017

Nie ma genitaliów a spłodził dzieci."W miniony czwartek 21-letnia matka zgłosiła się ze swoim dzieckiem na badania kontrolne do Ośrodka Pediatrycznego przy ul. Spornej. Lekarz spojrzał na malca i bardzo się zaniepokoił, bowiem miał on krwiaka w obrębie oczodołu. Wyglądało to tak, jakby ktoś podbił mu pięścią oko. Po dokładnym zbadaniu okazało się, że Igorek ma pęknię-tną czaszkę. Zdaniem specjalistów wszystko to mogło wskazywać na zespół dziecka maltretowanego." Czytaj więcej: http://www.dzienniklodzki.pl/aktualnosci/a/pobicie-niemowlaka-w-lodzi-areszt-dla-matki-skatowanego-igorka-i-jej-konkubenta,12018159/

Pewnie sprawę już znacie. Ja się tylko zastanawiam, jak coś (co nazywa się człowiekiem) , coś co nie ma jaj- jest w stanie spłodzić dziecko. Cudem jednak bym tego nie nazwała, bo jedynym cudem w tej sytuacji jest fakt, że Igorek przeżył. I mam nadzieję, że nigdy się nie dowie, jak bardzo został skrzywdzony. Wierzę też mocno, że zwyrodnialcy zostaną sprawiedliwie osądzeni. Chociaż w tej sytuacji najlepszą karą byłoby wsadzenie w te obsrane dupska dynamitu. Przepraszam, że tak brzydko, ale wierz mi-palce same wystukują te kolokwialne słowa. Z drugiej strony, mam cichą nadzieję, że ten post dotrze do tych idiotów (albo do podobnego marginesu społecznego), więc muszę używać nieco mniej ambitnych słów, żeby chociaż trochę mnie zrozumieli. 

Leżę teraz obok mojej córki, muszę co chwilę przerywać pisanie, bo skubana potrzebuje mojej uwagi non stop. Więc piszę to i robię głupie miny jednocześnie, aby ją tylko zadowolić. Jesteśmy po kilku nieprzespanych nocach i ciężkich dniach, ale dajemy radę. I wiecie co?. Wcale nie czuję się super matką, bo poświęcam jej sto procent uwagi. Cholera, to mój obowiązek. Obowiązek, który wypełniam z dumą i wielkim zaangażowaniem, bo doskonale wiem, że wychowanie dziecka to nie tylko miłość, radość i spełnienie, ale też duża odpowiedzialność. Chyba niektórym się pomyliło prawdziwe życie z tym przereklamowanym na ekranie. Albo niektórzy myślą, że po kilku głębszych, będą lepiej opiekować się dzieckiem. Najgorzej jest wtedy, kiedy głębsze kielichy zmieniają się w głębsze rany...na ciele dziecka. 

Internet nie zapomina, internet to ludzie. Czasami tych ludzi kocham. Naprawdę, kocham Was za te komentarze, bo trzeba  takie sprawy nagłaśniać a na takich pseudo-ludzi nie można zostawić suchej nitki. Po cichu wierzę, że gdybyście spotkali tych kutasińskich to byście im chociaż napluli w twarz albo powiedzieli co myślicie. 

I tak większość z Was powie, że to wina pięć set plus, a ja wam powiem tak: Zawsze były takie chore akcje, przemoc i patologia były zawsze. Teraz jest to po prostu nagłaśniane. I bardzo dobrze!. Niech każdy wie, jakie grożą konsekwencję za takie czyny. I niech każdy obywatel czuje się w obowiązku być czujnym i zgłaszać swoje podejrzenia. Pamiętajcie, że patologia to nie zawsze króliczek playboya na szyi i ortalionowe spodnie , patologią może być też  gościu w garniturze, co wozi się mercedesem i ma spokojną(z pozoru) rodzinę. Dlatego jeszcze raz- bądźmy zawsze czujni i nigdy obojętni. 
4 komentarze:

 1. Jak dla mnie brak slow.powinni zrobić to samo im co zrobili dziecku

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie mieście mi się w głowie, jak można skrzywdzić drugiego człowieka, a nie mówiąc o taki małych istotkach .

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie tylko ta sprawa szokuje, sporo tego niestety było i niestety będzie. A wiesz co jest najgorsze,że jedni nie mają dzieci chociaż bardzo by chcieli, a inni mają i tak nimi poniewierają. Te życie jest cholernie niesprawiedliwe :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Okropne rzeczy, nie wiem co jest z ludźmi nie tak, czemu robią takie rzeczy, o czym myślą, jak mogą z tym żyć... zupełnie nie rozumiem.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdą opinię:)