a Daczego warto leczyć dziecko za pośrednictwem internetu? - Najbardziej pozytywny blog parentingowy i lifestylowy

poniedziałek, 3 kwietnia 2017

Daczego warto leczyć dziecko za pośrednictwem internetu?Ostatnio coraz głośniej o matkach, które wybrały alternatywny sposób leczenia dziecka. Sposób ten polega na zrobieniu zdjęcia, opisaniu sytuacji i poproszenia o radę innych super mam, które być może borykały się z podobnym problemem. Ten alternatywny sposób wyleczył już setki dzieci na Świecie a badania udowadniają, że jest lepszy od wizyty u homeopaty. 

Alternatywa ta, jest niemalże idealna. Nie tracimy swojego cennego czasu- nie czekamy godzinami w kolejce i przede wszystkim- nie narażamy swojego dziecka na kontakt z bakteriami i wirusami, które czyhają na dziecko w każdej poczekalni lub szpitalu. Przecież na każdym kroku podważana jest wiedza lekarzy, specjalistów od siedmiu boleści, którzy tak naprawdę gdzieś mają zdrowie naszego dziecka. Faszerują je antybiotykami i zmuszają biednych rodziców do kupienia drogich leków/maści/suplementów. A internet? W internecie siedzą sami eksperci, którzy wybiorą najodpowiedniejszy sposób na uzdrowienie Twojej pociechy. Co najważniejsze- zrobią to za darmo, szybko i bez zadawania głupich pytań, na które ty przecież nie masz czasu i uważasz, że są zbędne. 
Więc jeśli Twoje dziecko od trzech dni ma gorączkę, nie zwlekaj- zapytaj o poradę ekspertów. Jeśli Twoje dziecko wylało sobie na nóżkę herbatę- przyłóż liść kapusty i dmuchaj, tak jak radzi Dr. Joanna z Białego Stoku, która z zawodu jest mamą 66/h na dobę. 
Oczywiście, znajdą się przewrażliwione matki, które ze zwykłego bąbla zrobią aferę i nazwą Cię głupią madką. Zgłoszą Twój post i wezwą na facebook'a policje. Nie przejmuj się tym, one nie są w Twojej sytuacji. Nie znają Ciebie ani Twojego dziecka. Nie wiedzą, że prawdziwe poparzenie to Staś miał ubiegłej zimy, gdy wylał sobie na głowę grzane wino, które cały dzień popijałaś na rozgrzanie.

Widzisz, żeby leczyć się w internecie, musisz zrozumieć jedną rzecz. Świat idzie do przodu z technologią(weźmy np. ten internet). Ale nieodpowiednie korzystanie z niego-cofa Nas nieodwracalnie). 

Mam nadzieję, że zrozumieliście ironię mojej wypowiedzi. Matki, które leczycie swoje dzieci w Sieci- puknijcie się w głowę. Albo niech ktoś Was puknie tak mocno, że same przetniecie kabel od internetu. Amen. 

Zapraszam na FACEBOOK KLIK 


3 komentarze:

 1. To co się teraz wyprawia jest nie do opisania...
  Nigdy jeszcze nie spytałam się na internecie co mojemu dziecku dolega tylko umowiłam się na wizytę do lekarza.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kurczę, muszę Ci powiedzieć, że pierwszy raz się z takim czymś spotykam. Chyba bym się nie odważyła na taki ruch. Lekarz, ewentualnie własna mama.

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj to co się teraz wyprawia... Ja sama siebie bałabym się leczyć w internecie, a co dopiero moje dziecko! Ale widzisz, takie czasy nastały :(

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdą opinię:)